LA.LV uzmanību piesaistīja kāda “X” lietotāja pārdomas par DataMed.lv sistēmu, kurā ikvienam iedzīvotājam iespējams piekļūt saviem veselības datiem. “X” lietotājs prāto: “Vai DataMed.lv var prasīt naudu par datiem, kas ir mani? Vai nav tā, ka var viņiem piestādīt GDPR prasījumu – lūdzu izsniegt visus datus, kas jums ir par mani – un viņiem teciņiem vien tas jādara bez maksas?